O mně

Jsem bylinkářka, kořenářka a kuchařka.Miluji přírodu a vše, co nám, lidem, přináší.Harmonii. Sílu. Život.

Jsem bylinkářka, kořenářka a kuchařka.Miluji přírodu a vše, co nám, lidem, přináší.Harmonii. Sílu. Život.

I když mé studie a práce jsou v technické a IT sféře, mé srdce stále více utíká k přírodě. Už jako dítě jsem běhala po zahradě s ,,bylinkovými“ lektvary a léčila s nimi stromy. Byla to moje asi nejoblíbenější hra. 😊

Když jsem povyrostla, začala jsem mít problémy se žaludkem, které mě nakonec navedly na mojí první bylinku – mátu. Tato zázračná bylinka mě vysvobodila od každého bolobřichu a mohla jsem si užít dětství. Mátou to začalo, ale neskončilo.

Cítila jsem na sobě, že díky bylinkám a kořením je život lehčí, hezčí a jednodušší. A protože vaření mě bavilo, říkala jsem si:,,Proč to nespojit?“ Proč bych měla v kuchyni používat jen koření typu sůl, pepř, česnek a toť vše?

Je na čase provázat vědomosti o bylinkách a koření společně s kuchyní. A vytvořit harmonizující jídlo! Mé srdce mě k tomuto rozhodnutí vedlo.

Díky mé harmonizující stravě a bylinkám jsem se dokázala vysvobodit od zdravotních potíží, které mě trápily už od dětství a za to patří díky Bohu a mému srdci. ❤

Žijeme tady a teď a nejde o to, kolika let se dožijeme, ale jak kvalitní život budeme mít. Vpusťte do svého života bylinky a koření a najděte svoji harmonii, klid a zdraví v jednom! Mějte se nádherně a buďte sami sebou.

Verča